Być może jeśli czytasz ten artykuł oznacza to, że prowadzisz usługi motoryzacyjne na terenie Polski. Pomoc drogowa, ale także wulkanizacja, warsztaty, serwisy klimatyzacji, skupy aut czy kasacje i komisy samochodowe. Mimo wysokiej jakości usługi i wykwalifikowanego personelu czasami trudno im przebić się przez konkurencję w swoim mieście czy powiecie. Dla nich świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z serwisu Auto Centrum Group.

Auto Centrum Group to swego rodzaju program partnerski, który ma zrzeszać specjalistów w dziedzinie motoryzacji z całej Polski. Program umożliwia chętnym wynajęcie bardzo atrakcyjnych i wypozycjonowanych stron internetowych, wraz z wizytówkami Google oraz stronami w popularnych serwisach społecznościowych. Korzystając z usług, niemal w 100% możecie być pewni, że ilość Klientów trafiając do Państwa firmy z Internetu wzrośnie w szybki i zauważalny sposób.

Jak to działa? Dość prosto dla ludzi, którzy znają się na reklamie w sieci. Serwis Auto Centrum Group to jedna z działalności Agencji Reklamowej z Warszawy, która świetnie rozumie potrzeby Klientów przeszukujących Internet w celu znalezienia odpowiednich i dopasowanych do ich wymagań usług. Wynajmowane strony internetowe czekają tak naprawdę na uzupełnienie Twoich informacji kontaktowych oraz aktualizację niektórych partii tekstu. Strony te są świetnie zoptymalizowane i podlegają procesowi pozycjonowania, dzięki czemu wyświetlają się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google. Rolą wynajmującego jest tylko i wyłącznie przekazanie ważnych danych kontaktowych (mail, telefon, adres) oraz wyraźne zasygnalizowanie usług, które dana firma realizuje. Reszta pozostaje po stronie wynajmujących, którzy przejmują pełną opiekę techniczną i merytoryczną nad sieciowymi profilami Klienta.

To świetne rozwiązanie dla firm motoryzacyjnych, które nie posiadają własnego działu PR, ani nie posiadają zasobów, które pozwalałyby im na sprawne codzienne działanie w Internecie. Auto Centrum Group powstało po to, by pomagać tego rodzaju przedsiębiorstwom.

Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do projektu, zapraszamy na stronę internetową Auto Centrum Group.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *